+48 501 461 465
O nas

"U nas rzeczy nadzwyczajne wykonujemy na miejscu, a na cuda czeka się małą chwilkę."

Firma "Gift" powstała w 1993 roku i od tamtej pory jest niekwestionowanym liderem produkującym pudełka ozdobne. Wszystkie powstające u nas pudełka są wykonywane ręcznie z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Posiadamy wiele wzorów oklein oraz kształtów pudełek, kilka razy w roku tworzymy nowe kolekcje w oparciu o najnowsze trendy obowiązujące w naszej branży.

Pakowanie ozdobne upominków jest jedną z usług, z której mogą skorzystać nasi klienci detaliczni jak również hurtowi. Pakowanie prezentów, a szczególności sam pomysł na pakowanie, jego styl, jakość oraz wykonanie są niezbitym dowodem, iż w tej dziedzinie jesteśmy profesjonalistami i firmą, której warto zaufać. Dla naszych klientów wykonujemy również dekoracje okolicznościowe.

Firma "Gift" specjalizuje się w ręcznej produkcji pudeł ozdobnych. Posiadamy wiele wzorów i kształtów pudeł oraz bardzo szeroką gamę oklein. Poniżej znajdą Państwo wszystkie wielkości oferowanych przez nas pudełek. Przedstawione ceny są cenami netto i obowiązują przy zamówieniu hurtowym czyli powyżej 50 sztuk. Możliwe są także zamówienia detaliczne, które wyceniane są indywidualnie.
Pojedyncze pudełka można także nabyć w naszych punktach Ozdobnego Pakowania Upominków
Małgorzata Marszycka